.

Gizlilik Bildirimi

Sitede yazan yazarların e-posta adresi yada herhangi bir iletişim adresi, özel bilgiler olup, yazarların izni olmadan, üçüncü şahıslara verilemez.

Tanımlar ve Koşullar

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Gizajans yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri ekleyen yazarların ve Gizajans’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. GiZajans, bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Bilgilendirme ve Feragat

Afilifilintalar.com web sitesi ve içeriği size bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır Afilifilintalar.com web sayfalarının içeriği, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu sürece” esasına dayanarak verilmiştir. Giz Ajans, web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti etmez. Giz Ajans, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar.
Bu web sitesinde yazarlar tarafından girilen her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Gizajans ve yazarlar tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

Size erişim kolaylığı sağlamak için, Giz Ajans, üçüncü şahısların sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Giz Ajans’ın bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve üçüncü şahıs siteleri tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Giz Ajans’ın o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün/hizmetler, fikir ve eserleri onayladığı/onaylamadığı anlamına gelmez.

Site üzerinde yazarlar tarafından yayınlanan şarkılar ve resimler tanıtım amaçlı olup hiç bir ticari amaç gütmemektedir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Gizajans, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Gizajans’ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet

Bu web sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm grafikler Gizajans’a ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.

Bu web sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Gizajans, web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.

Sitedeki tüm eserler, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu 81. Maddesi gereği eserin tamamının telif hakları, eser sahibine aittir ve bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgi, yazı, görsel materyal…vb eserleri herhangi bir şekilde tahrif etmek, izinsiz olarak ticari, akademik ve telif hakkı doğuracak faaliyetlerde kullanmak her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.

Yetkili Mahkeme

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Gizajans’ın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Site sahibi: Gizajans
İletişim:info@gizajans.com
http://www.gizajans.com
© 2010 GiZajans

Yukari Asagi