.

“Ayaklarım çıplak,” diyor, belki demiyor. “Bir kadın vardı,” diyor, “Ve hızla çarptım kapıyı,” diyor “Ve çıktım,” diyor. “Ve yürüdüm,” diyor, “Ayaklarım çıplaktı,” diyor. “Yağmur vardı,” diyor, sonra “Yoktu,” diyor, sonra “Yağmur yoktu,” diyor, sonra “Rüzgar vardı,” diyor, sonra “Rüzgar yoktu” diyor, susuyor, sonra “Yağmur vardı ama rüzgar da vardı,” diyor. “Sonra aralandı biraz bulutlar, güneş vardı sanki,” diyor. “Bi’ kaldırdım başımı,” diyor “Güneş yoktu sanki,” diyor, “Ama oradaydı” diyor, “Yağmur hemen önündeydi güneşin” diyor, “Bazen arkasında……..

………….hayat bazen iyi bir Kırmızı Ev Boyayıcıları parçası kadar ağır, gerçekten ağır… ritimsiz, gerçekten ritimsiz… Ve bazen hiç olmak istemediğin bir şehre sığınmak zorunda bırakacak kadar imansız… Örümcek Büyükannenin oğullarının önünden geçen bir patikada yürümek kadar tekinsiz, çok tekinsiz, salt tekinsiz…  Golfstrim’in sıcaklığı ve devasa sardalye sürülerinin varlığı kadar şüpheli…

Bazen cümleler başlar sonra biter, arası uzun bir boşluk…

K.

Ses Klibi: Bu ses klibini oynatabilmek için Adobe Flash Player (Version 9 veya üzeri) gereklidir. Güncel versionu indirmek için buraya tıkla Ayrıca tarayıcında JavaScript açık olmalıdır.

 

Punto:
14
16
20
24
Palet:
Yazı
Yazı
Yazı
Yazı
Sıfırla
.
Panel
Yukari Asagi