.

Ve evet, birinin bunları söylemesi gerekiyordu…

Son zamanlarda bazı paylaşımlarla kimi okurlara, “Bu ne yaa” “Nasıl?” “Hayıır!” tepkisi verdiren arkadaşımız Egemen’in yazdıklarını ben de sizin gibi endişeyle takip ediyorum.

Bence Egemen yazsın, YouTube linkleri de paylaşsın. Fakat bunu umuma açık yerlerde yapmasın.

ODTÜ’yle ilgili yazısı güzeldi. Ama güzel olmaz olaydı. Adam öyle bir özgüven kazandı ki o yazıdan sonra, önüne geleni paylaşıyor!

Egemen benim ilkokuldan arkadaşımdır. Kendisiyle tanışmamız, benim ona bir tür çıkar ilişkisine dayalı yakınlaşmam sonucu başladı. Sınıflarında Banu adında hoşlandığım bir kız vardı. Egemen, Banu hakkında ihtiyacım olan bazı bilgileri elde etmeme yardımcı olabilirdi…

Teneffüslerde Egemenle karşılaşıyor, muhabbet ediyorduk. Biraz utanarak Banu konusunu ona açtığımda. “La öptüm la ben onu” demişti.

Öküz!

İşte o günden beri Egemen’e gıcığım vardır.

Şimdi korkum, ben bu adam hakkında yazı yazıyorum diye mağdur durumuna düşecek. Herkes Egemen’in tarafını tutacak…

Banu’nun bukle bukle saçları vardı. Yumruğum kadar küçük kalbim onun için çarpıyordu. Onunla bir müsamerede rol almıştık. Ben Banu’nun ilgisini çekmek için düşman askeri kılığına bile girmiştim. Çünkü düşman askerlerini temsil eden öğrenciler kot pantolon giyiyorlardı. Havalıydı. Banu, müsamere provalarından birinde benim oyuncak tabancamı ödünç istemişti. Sonra arkadaşlarına ateş ederek onlara şaka yapmıştı… O oyuncak tabancayı keşke Egemen’in kafasına sıksaymışım o gün!

, 11 Şubat
Punto:
14
16
20
24
Palet:
Yazı
Yazı
Yazı
Yazı
Sıfırla
.
Panel
Yukari Asagi