.

Gece sabaha kadar eğlenmek mi? Yoksa sabah işe gitmek mi? Kitabın yazarı Ayla Kamele bu soruyu: “Her ikisi de!” diye cevaplıyor.

İşyerinde uyuklarken çalışıyor gibi görünme teknikleri içeren elimdeki bu kitabın beşinci baskısı. Arka kapakta okuyucuların teşekkürüne de yer verilmiş. Bir okuyucu, arka arkaya ikinci çocuğunu da doğurduktan sonra işyerinde uyuklamaya başladığını; bu kitaba rastlamış olmasa bugün işini kaybetmiş olacağını söylüyor. Başka biri kitabın gücü sayesinde nasıl işyerinde uyuyarak terfi ettiğinden bahsediyor.

Kitap; Az Uykusu Olan, Çok Uykusu Olan ve Tamamen Uyuyan insan tipini örnek almak üzere üç ana grupta toplanmış. Kitaptaki örnekleri uygulayarak; çalıştığınız ofiste tüm günü uyuyarak geçirmeniz mümkün. Şahsen denedim ve gerçekten işe yarıyor.

Çalışıyor gibi görünmek kısa vadede işe yarayabilir. Fakat zamanla işlerin birikmesinden şüphelenen patronunuz tarafından kovulmayacağınıza bir garanti verilmediği baştan belirtilmiş.

Eğer yorucu bir gece geçirdiyseniz, hâlâ uykunuz varsa ve işyerindeki olumlu imajınızı korumak niyetindeyseniz bu kitabı edinmenizde fayda var.

, 1 Ekim
Punto:
14
16
20
24
Palet:
Yazı
Yazı
Yazı
Yazı
Sıfırla
.
Panel
Yukari Asagi